Epic Update: Return of the Chaosphere

Na GateCraftu začínají Vánoce už o den dříve, neb 23. prosince 2015 bude opět otevřena brána do nelítostného světa Chaosphere.

Start: 23.prosince 2015 v 20:00 (CET)

Čti více..

World: Arcane Ender Maze

Záhadný a zároveň velmi neobvyklý svět z nekonečného bludiště.. Temná říše nevyzpytatelných endermanů, plná vzácných kamenů. Propad do věčné nicoty tu připravil o životy mnoho válečníků. Přesto se tu jistá třída hrdinů cítí jako doma. Jsou jimi lovci pokladů, jež předností je mrštnost a parkour znamená výzvu.

Čti více..

World: Metropolis of running death

Nová brána otevřela cestu do země z budoucnosti. Vypadá jako jedno obří město, které postihla velká zkáza. Smrtelná infekce zde obrátila všechny živé v nemrtvé, a ulice jsou teď plné velmi rychlých a nebezpečných zombií, šířících nákazu.

Čti více..

Location: Marketplace

Střed města Prime City je sice vyplněn obchody řízené serverem, ale i hráči zde mají svůj prostor. V první řadě je to velká stánková tržnice za branou města. A ti majetnější si mohou pronajmout i kamenný obchod v obchodní čtvrti.

Čti více..

Quest: Zombocalypse

Prime City žádná katastrofa tenhle rok evidentně nemine. Pavouci, blazeři, dokonce i draci… Teď jsou na řadě zombíci. A aby to nebylo málo, vyskytuje se tam jednou za čas i něco víc, než pouhý zombík - Nemrtvý obr, schopný střílení ohnivých koulí a zabíjení pouhým šlápnutím. Nikdo neví co s ním, ale odměna je vysoká. Troufneš si?

Dungeon: Slime Farm

Panují zvěsti o tom, že se někde hluboko v Infernu skrývá tajná Slime Farma. Město Prime City má nyní své problémy a tak nezbývají hrdinové na průzkum těchto míst.. Vše je tedy jen na dobrovolných hrdinech. Jsi ty ten vyvolený dobrodruh, kterému se toto místo podaří najít? ..nebo se jedná o pouhý mýtus?

Čti více..

Location: Pigman village

V Infernu se za mosty Blazerů skrývá nenápadná vesnička obývaná pigmany. Jsou to poměrně mírumilovní obchodníci. Je zde možné nakoupit nether material o 33% levněji. A co víc, v netheru si velice považují ingredienci "spider eyes" - jeden kus zde vykupují za 2 crowns.

Čti více

Quest: Creeper Anomaly

V poušti nedaleko Prime City spadl z nebes záhadný předmět, způsobující nepříjemné anomálie. Rojí se zde hordy Creeperů, a v noci způsobují elektrické výboje. Creepeři napadli a zničili už i zeď v Prime City, a tak na jejich likvidaci vypsal Sir Jameson odměny.

Čti více..

Quest: Arachnophobia

V lesích města Prime City se ukrývalo nebezpečí, které nyní vylezlo napovrch. Stovky pavouků v noci terorizují obyvatele městského Hotelu, i obchodníky.
Podpoř místní domoboranu, které se to vymyká z rukou, a zatlač pavouky zpět.
Sir Jameson prý nabízí za 50 pavouků 2000 korun ;)
Čti více

Dungeon: Blaze bridges

Blazeři obsadili část pekla, kterou si přetvořili k obrazu svému.
Ve věži jim hrdinové částo zatápěli, tak si vytvořili podzemní komplex
z mostů, který jim poskytuje výborné utočiště proti nezvaným návštěvám.
Ukrývají zde však i nahromaděné poklady svých obětí, které sem lákají
stále nové dobrodruhy podívat se smrti do očí. Čti více..

Dungeon: Bone swamp

Hluboko v pekle se rozkládají ostatky obřích tvorů.. Ale jen málokdo ví,
že tyto ostatky vytváří hnojivo pro velmi vzácnou rostlinu Nether Wart.
Je to nedocenitelná surovina pro alchemisty, ale v hondbě za "červeným zlatem"
již mnozí zaplatili svým životem. Střeží jej zlí duchové obývající těla z kostí.
Čti více..

Podpoř update svou dotací

Pozor! GateCraft nepatří mezi servery se systémem mikrotransakcí za drobné předměty do hry!

Nabízíme možnost posunout server směrem kupředu originálními updaty.
Nechceme zde znevýhodňovat ty, kteří si support oblíbeného serveru dovolit nemohou a tak navíc nabízíme akorát dekorované nicky v podobě suffixu hvězdičky, a podobně.

Doufáme, že se na dekorované hráče nebudou ostatní dívat špatně.. Naopak, dekorovaní hráči si zaslouží úctu, neb právě oni pomáhají udržovat server v chodu svými částkami. A těm buďme vděčni ;)

 

Jak mohu podpořit nový update?

Po zaplacení pak výběr updatu sdělte ve hře některému z agentů či architektovi, nebo mailem na adresu uvedenou v kontaktech. Je možné dokonce podpořit několik updatů najednou. Seznam aktuálně nabízených update packů je zde.

 

Platba přes PayPal (in-game)

Stačí mít kreditní kartu a účet na obecně známém PayPal, který transakci zprostředkuje.
Nejdřív ve hře napiš příkaz /buy, který ti nabídne 3 balíčky.

příkaz částka název dekorace bonus expiruje za
/buy 1 500 korun Gold Nick* chainmailarmor 60 dní
/buy 2 250 korun Silver Nick"   60 dní
/buy 3 100 korun Bronze Nick'   30 dní

Každý balíček označuje jedno číslo.. Pokud máš vybranou částku, můžeš použít patříčný příkaz s číslem /buy [1-3].

Po zadání příkazu se zobrazí URL adresa, kterou je třeba opsat do webového prohlížeče. Ten zobrazí stránku s informacemi o zvoleném balíčku, včetně jeho částky a tlačítka odkazujícího na PayPal, pro provedení finanční transakce. Po přijetí transakce stále zůstaň ve hře, během krátké chvíle, maximálně několika minut by si měl obdržet patřičnou dekoraci ;)

 

Co se stane po zaplacení?

Jak bylo zmíněno výše, po zaplacení vámi stanovené částky byste měli ještě ohlásit některému z agentů, a nahlásit, který update pack chcete podpořit. Částka se pak připíše právě k vybranému balíčku, a v případě, že je stanovená částka u daného packu dovršena, balíček bude označen jako prodán, a začne se pracovat na jeho realizaci, která bude z vybraných peněz financována.

Protože ale něco stojí i samotný provoz a údržba serveru, každý měsíc bude z vybraných balíčků rovným dílem odečtena čátka 500 korun, což je cca 25 dolarů.

Realizace balíčků může trvat od 14 dní až 1 měsíc. Odhadovaný termín dokončení by se měl objevit u každého balíčku po jeho zakoupení.