Epic Update: Return of the Chaosphere

Na GateCraftu začínají Vánoce už o den dříve, neb 23. prosince 2015 bude opět otevřena brána do nelítostného světa Chaosphere.

Start: 23.prosince 2015 v 20:00 (CET)

Čti více..

World: Arcane Ender Maze

Záhadný a zároveň velmi neobvyklý svět z nekonečného bludiště.. Temná říše nevyzpytatelných endermanů, plná vzácných kamenů. Propad do věčné nicoty tu připravil o životy mnoho válečníků. Přesto se tu jistá třída hrdinů cítí jako doma. Jsou jimi lovci pokladů, jež předností je mrštnost a parkour znamená výzvu.

Čti více..

World: Metropolis of running death

Nová brána otevřela cestu do země z budoucnosti. Vypadá jako jedno obří město, které postihla velká zkáza. Smrtelná infekce zde obrátila všechny živé v nemrtvé, a ulice jsou teď plné velmi rychlých a nebezpečných zombií, šířících nákazu.

Čti více..

Location: Marketplace

Střed města Prime City je sice vyplněn obchody řízené serverem, ale i hráči zde mají svůj prostor. V první řadě je to velká stánková tržnice za branou města. A ti majetnější si mohou pronajmout i kamenný obchod v obchodní čtvrti.

Čti více..

Quest: Zombocalypse

Prime City žádná katastrofa tenhle rok evidentně nemine. Pavouci, blazeři, dokonce i draci… Teď jsou na řadě zombíci. A aby to nebylo málo, vyskytuje se tam jednou za čas i něco víc, než pouhý zombík - Nemrtvý obr, schopný střílení ohnivých koulí a zabíjení pouhým šlápnutím. Nikdo neví co s ním, ale odměna je vysoká. Troufneš si?

Dungeon: Slime Farm

Panují zvěsti o tom, že se někde hluboko v Infernu skrývá tajná Slime Farma. Město Prime City má nyní své problémy a tak nezbývají hrdinové na průzkum těchto míst.. Vše je tedy jen na dobrovolných hrdinech. Jsi ty ten vyvolený dobrodruh, kterému se toto místo podaří najít? ..nebo se jedná o pouhý mýtus?

Čti více..

Location: Pigman village

V Infernu se za mosty Blazerů skrývá nenápadná vesnička obývaná pigmany. Jsou to poměrně mírumilovní obchodníci. Je zde možné nakoupit nether material o 33% levněji. A co víc, v netheru si velice považují ingredienci "spider eyes" - jeden kus zde vykupují za 2 crowns.

Čti více

Quest: Creeper Anomaly

V poušti nedaleko Prime City spadl z nebes záhadný předmět, způsobující nepříjemné anomálie. Rojí se zde hordy Creeperů, a v noci způsobují elektrické výboje. Creepeři napadli a zničili už i zeď v Prime City, a tak na jejich likvidaci vypsal Sir Jameson odměny.

Čti více..

Quest: Arachnophobia

V lesích města Prime City se ukrývalo nebezpečí, které nyní vylezlo napovrch. Stovky pavouků v noci terorizují obyvatele městského Hotelu, i obchodníky.
Podpoř místní domoboranu, které se to vymyká z rukou, a zatlač pavouky zpět.
Sir Jameson prý nabízí za 50 pavouků 2000 korun ;)
Čti více

Dungeon: Blaze bridges

Blazeři obsadili část pekla, kterou si přetvořili k obrazu svému.
Ve věži jim hrdinové částo zatápěli, tak si vytvořili podzemní komplex
z mostů, který jim poskytuje výborné utočiště proti nezvaným návštěvám.
Ukrývají zde však i nahromaděné poklady svých obětí, které sem lákají
stále nové dobrodruhy podívat se smrti do očí. Čti více..

Dungeon: Bone swamp

Hluboko v pekle se rozkládají ostatky obřích tvorů.. Ale jen málokdo ví,
že tyto ostatky vytváří hnojivo pro velmi vzácnou rostlinu Nether Wart.
Je to nedocenitelná surovina pro alchemisty, ale v hondbě za "červeným zlatem"
již mnozí zaplatili svým životem. Střeží jej zlí duchové obývající těla z kostí.
Čti více..

Magic

Plnohodnotný systém kouzel pro boj, obranu, užitek, i zábavu. Kouzelnické obchody.

Magic

Kouzelnický balíček přinašející nový systém kouzel:

 • Kouzla bude řešit zbusunový plugin GateMagic, který nahradí stávající zkušební verzi kouzel z našeho obecného pluginu. Nově budou kouzla omezena na počet užití, ale zároveň se zvýší jejich počet.
 • Ve městě Prime City je rovněž připravena čtvrť pro kouzelnické obchody. Kouzla se budou nakupovat přes cedulky, tak jak je tomu v případě obchodů. Jejich cena se bude lišit dle typu kouzla, a často nebude stát pouze peníze, ale i levely zkušenosti. Budou zde i epic spells, které budou jen pro ty největší zbohatlíky, co už roupama neví coby :)
 • Každý hráč bude moc sledovat seznam koupených kouzel a jejich počet užití nejen ve hře, ale i z webových stránek u svého profilu ve statistikách. Stejně tak bude možné kouknout na koupená kouzla i u ostatních hráčů.

 

Plánovaná kouzla

Ofenzivní:

 • Thunderbolt - pomocí pravého kliku s Gold Sword v ruce uhodí blesk v místě dohledu.
 • Fireball - pomocí pravého kliku s Gold Axe vystřelí fireball ve směru výhledu.
 • Firewalker - pomocí pravého kliku s Blaze Powder v ruce a Gold Boots na nohou se rozběhne větší rychlostí a zároveň za sebou zanechá ohnivou čáru.
 • Fire Nova - pomocí pravého kliku s Fire Charge v ruce vykouzlí ohnivy prstenec ktery zapalí vše v okolí 4 bloků

Defenzivní:

 • Brick Wall - vyčaruje zeď přímo před hráčem (na krátkou dobu).

Užitková:

 • Feather of Fly - pomocí pravého kliku s Feather v ruce provede větší výskok, a je tam možné doletět i na větší vzdálenosti, nebo vyšší místa.
 • Shrink Egg - umožní vytvářet Spawn Eggs hozením vajíčka na libovolného moba. V případě některých mobů to bude jejich chycení obtížnější, nebo úplně nemožné. Umožní to však chytat v Chaosphere i kočky. 
 • Fix water - umožní zarovnat hladinu v určitém rozsahu.

Zábava:

 • Summon Dragon -  vykouzlí draka, se kterým bude možné po omezenou dobu libovolně létat. 

 

Další kouzla mohou přibývat s následujícími Magic update packy.

 

 

Dotace

 • požadovaná výše: $200 (cca 4000 korun / 160 eur)
 • vybráno: $85
 • jak dotovat: čti zde