Epic Update: Return of the Chaosphere

Na GateCraftu začínají Vánoce už o den dříve, neb 23. prosince 2015 bude opět otevřena brána do nelítostného světa Chaosphere.

Start: 23.prosince 2015 v 20:00 (CET)

Čti více..

World: Arcane Ender Maze

Záhadný a zároveň velmi neobvyklý svět z nekonečného bludiště.. Temná říše nevyzpytatelných endermanů, plná vzácných kamenů. Propad do věčné nicoty tu připravil o životy mnoho válečníků. Přesto se tu jistá třída hrdinů cítí jako doma. Jsou jimi lovci pokladů, jež předností je mrštnost a parkour znamená výzvu.

Čti více..

World: Metropolis of running death

Nová brána otevřela cestu do země z budoucnosti. Vypadá jako jedno obří město, které postihla velká zkáza. Smrtelná infekce zde obrátila všechny živé v nemrtvé, a ulice jsou teď plné velmi rychlých a nebezpečných zombií, šířících nákazu.

Čti více..

Location: Marketplace

Střed města Prime City je sice vyplněn obchody řízené serverem, ale i hráči zde mají svůj prostor. V první řadě je to velká stánková tržnice za branou města. A ti majetnější si mohou pronajmout i kamenný obchod v obchodní čtvrti.

Čti více..

Quest: Zombocalypse

Prime City žádná katastrofa tenhle rok evidentně nemine. Pavouci, blazeři, dokonce i draci… Teď jsou na řadě zombíci. A aby to nebylo málo, vyskytuje se tam jednou za čas i něco víc, než pouhý zombík - Nemrtvý obr, schopný střílení ohnivých koulí a zabíjení pouhým šlápnutím. Nikdo neví co s ním, ale odměna je vysoká. Troufneš si?

Dungeon: Slime Farm

Panují zvěsti o tom, že se někde hluboko v Infernu skrývá tajná Slime Farma. Město Prime City má nyní své problémy a tak nezbývají hrdinové na průzkum těchto míst.. Vše je tedy jen na dobrovolných hrdinech. Jsi ty ten vyvolený dobrodruh, kterému se toto místo podaří najít? ..nebo se jedná o pouhý mýtus?

Čti více..

Location: Pigman village

V Infernu se za mosty Blazerů skrývá nenápadná vesnička obývaná pigmany. Jsou to poměrně mírumilovní obchodníci. Je zde možné nakoupit nether material o 33% levněji. A co víc, v netheru si velice považují ingredienci "spider eyes" - jeden kus zde vykupují za 2 crowns.

Čti více

Quest: Creeper Anomaly

V poušti nedaleko Prime City spadl z nebes záhadný předmět, způsobující nepříjemné anomálie. Rojí se zde hordy Creeperů, a v noci způsobují elektrické výboje. Creepeři napadli a zničili už i zeď v Prime City, a tak na jejich likvidaci vypsal Sir Jameson odměny.

Čti více..

Quest: Arachnophobia

V lesích města Prime City se ukrývalo nebezpečí, které nyní vylezlo napovrch. Stovky pavouků v noci terorizují obyvatele městského Hotelu, i obchodníky.
Podpoř místní domoboranu, které se to vymyká z rukou, a zatlač pavouky zpět.
Sir Jameson prý nabízí za 50 pavouků 2000 korun ;)
Čti více

Dungeon: Blaze bridges

Blazeři obsadili část pekla, kterou si přetvořili k obrazu svému.
Ve věži jim hrdinové částo zatápěli, tak si vytvořili podzemní komplex
z mostů, který jim poskytuje výborné utočiště proti nezvaným návštěvám.
Ukrývají zde však i nahromaděné poklady svých obětí, které sem lákají
stále nové dobrodruhy podívat se smrti do očí. Čti více..

Dungeon: Bone swamp

Hluboko v pekle se rozkládají ostatky obřích tvorů.. Ale jen málokdo ví,
že tyto ostatky vytváří hnojivo pro velmi vzácnou rostlinu Nether Wart.
Je to nedocenitelná surovina pro alchemisty, ale v hondbě za "červeným zlatem"
již mnozí zaplatili svým životem. Střeží jej zlí duchové obývající těla z kostí.
Čti více..

GateCON podruhé, opět v bloku s ID 86

Mezi hráči z tvrdého jádra GateCraftu se pomalu roznáší informace o druhém GateCONu. Takže teď už oficiálně - datum konání je potvrzené a místo činu zůstává stejné.

GateCON podruhé, opět v bloku s ID 86

Účastníci z minulého srazu se už mezi sebou dobře znají, ale přibyly mezi nás "nové skiny hráčů", které je načase poznat osobně v reálném světě. Už minulá akce dopadla nad očekávání skvěle, a není pochyb o tom, že letos tomu nebude jinak. Opět se můžeme těšit na..

..uff, co že se tam vlastně minule dělo?

..matně si vzpomínám, že tam minule bylo bohaté občerstvení, hrála (občas i živá) hudba, dokonce se zpívalo (a SkyMax si dal i nějakej frýstajl :) ..jo a alkohol tekl proudem. Zkrátka pořádná divočina, a zdá se, že letos si dáme repete :)

I když tento sraz bývá koncipován spíše jako setkání hráčů z GateCraftu, než prezentace a přednášky o GateCraftu samotném, stejně určitě dojde na nějaké ty leaknuté informace, a teoreticky by mělo být zveřejněné i oficiální datum dlouho připravovaného updatu "Return of the Chaosphere".

Našim hostitelem se opět stává náš oblíbený barman známý jako Stantozzi, takže se připravte na vyšší koncentraci alkoholu. Z toho důvodu je také tento komunitní sraz pouze pro hráče starší 18ti let. Nováčky, kteří ještě dýni nezažili je třeba upozornit na to, že se nejedná o restauraci pro slečínky, ale o relativně undergroundové sklepní prostředí, které si vyloženě říká o pořádnou rychtu :)

Pozor, prostor pojme pouze 30 lidí.. Ve větším počtu bychom se už trochu mačkali, takže pokud jste ještě účast nepotvrdili, a nejste si jisti, zda se ještě vlezete, zkuste se obrátit na můj mail: jonathan.gecko@gatecraft.cz, a já vám sdělím, jak jsme na tom. Jen prosím uveďte pro jistotu svůj nick.

..už se na vás spolu s organizátory těšíme ;)
Jonathan Gecko 

 

place: Klub u Dýně (nejedná se o vtip :)

K podjezdu 7
Praha 4 (Nusle)

date: 5.dubna 2014
entry: vstup je dobrovolný
open: 14:00
start: 16:00
end: ??:??
age: 18+