Epic Update: Return of the Chaosphere

Na GateCraftu začínají Vánoce už o den dříve, neb 23. prosince 2015 bude opět otevřena brána do nelítostného světa Chaosphere.

Start: 23.prosince 2015 v 20:00 (CET)

Čti více..

World: Arcane Ender Maze

Záhadný a zároveň velmi neobvyklý svět z nekonečného bludiště.. Temná říše nevyzpytatelných endermanů, plná vzácných kamenů. Propad do věčné nicoty tu připravil o životy mnoho válečníků. Přesto se tu jistá třída hrdinů cítí jako doma. Jsou jimi lovci pokladů, jež předností je mrštnost a parkour znamená výzvu.

Čti více..

World: Metropolis of running death

Nová brána otevřela cestu do země z budoucnosti. Vypadá jako jedno obří město, které postihla velká zkáza. Smrtelná infekce zde obrátila všechny živé v nemrtvé, a ulice jsou teď plné velmi rychlých a nebezpečných zombií, šířících nákazu.

Čti více..

Location: Marketplace

Střed města Prime City je sice vyplněn obchody řízené serverem, ale i hráči zde mají svůj prostor. V první řadě je to velká stánková tržnice za branou města. A ti majetnější si mohou pronajmout i kamenný obchod v obchodní čtvrti.

Čti více..

Quest: Zombocalypse

Prime City žádná katastrofa tenhle rok evidentně nemine. Pavouci, blazeři, dokonce i draci… Teď jsou na řadě zombíci. A aby to nebylo málo, vyskytuje se tam jednou za čas i něco víc, než pouhý zombík - Nemrtvý obr, schopný střílení ohnivých koulí a zabíjení pouhým šlápnutím. Nikdo neví co s ním, ale odměna je vysoká. Troufneš si?

Dungeon: Slime Farm

Panují zvěsti o tom, že se někde hluboko v Infernu skrývá tajná Slime Farma. Město Prime City má nyní své problémy a tak nezbývají hrdinové na průzkum těchto míst.. Vše je tedy jen na dobrovolných hrdinech. Jsi ty ten vyvolený dobrodruh, kterému se toto místo podaří najít? ..nebo se jedná o pouhý mýtus?

Čti více..

Location: Pigman village

V Infernu se za mosty Blazerů skrývá nenápadná vesnička obývaná pigmany. Jsou to poměrně mírumilovní obchodníci. Je zde možné nakoupit nether material o 33% levněji. A co víc, v netheru si velice považují ingredienci "spider eyes" - jeden kus zde vykupují za 2 crowns.

Čti více

Quest: Creeper Anomaly

V poušti nedaleko Prime City spadl z nebes záhadný předmět, způsobující nepříjemné anomálie. Rojí se zde hordy Creeperů, a v noci způsobují elektrické výboje. Creepeři napadli a zničili už i zeď v Prime City, a tak na jejich likvidaci vypsal Sir Jameson odměny.

Čti více..

Quest: Arachnophobia

V lesích města Prime City se ukrývalo nebezpečí, které nyní vylezlo napovrch. Stovky pavouků v noci terorizují obyvatele městského Hotelu, i obchodníky.
Podpoř místní domoboranu, které se to vymyká z rukou, a zatlač pavouky zpět.
Sir Jameson prý nabízí za 50 pavouků 2000 korun ;)
Čti více

Dungeon: Blaze bridges

Blazeři obsadili část pekla, kterou si přetvořili k obrazu svému.
Ve věži jim hrdinové částo zatápěli, tak si vytvořili podzemní komplex
z mostů, který jim poskytuje výborné utočiště proti nezvaným návštěvám.
Ukrývají zde však i nahromaděné poklady svých obětí, které sem lákají
stále nové dobrodruhy podívat se smrti do očí. Čti více..

Dungeon: Bone swamp

Hluboko v pekle se rozkládají ostatky obřích tvorů.. Ale jen málokdo ví,
že tyto ostatky vytváří hnojivo pro velmi vzácnou rostlinu Nether Wart.
Je to nedocenitelná surovina pro alchemisty, ale v hondbě za "červeným zlatem"
již mnozí zaplatili svým životem. Střeží jej zlí duchové obývající těla z kostí.
Čti více..

První GateCON, aneb sejdeme se u dýně

O tom, že se bude konat GateCON se vědělo už dlouho, jenže stejně tak dlouhé bylo čekání i na první oficiální termín konání. Nakonec jsme se ale dočkali, a všechny potřebné informace jsou zde.

První GateCON, aneb sejdeme se u dýně

Mnozí z nás na GateCraftu hrají už dlouho, ale často se známe jen podle našich nicků, či skinů, ale to se má změnit právě na tomto komunitním srazu. To co si z GateCONu můžete odnést jsou informace o budoucím vývoji a plánech serveru GateCraft, pěkné vzpomínky, a někteří i pěknou kocovinu, protože se bude konat v krčmě našeho oblíbeného barmana Stantozziho, kde jedno hrdlo nezůstane suché. Bude zde vymezen salónek s kapacitou pro 30 lidí.

Místo konání vypovídá o tom, že se ani tak nebude jednat o prezentaci serveru, ale spíš o solidní rychtu. Už vůbec zde nečekejte přednášky o samotném minecraftu, od toho tu máme jiné cony, jako je například ten český CraftCON. Ze stejného důvodu je i vymezená povolená věková hranice pouze pro hráče starší 18 a více let. Bohužel pro ty mladší, server GateCraft vždycky byl, je a bude určen hlavně pro dospělé.

Jak už bylo naznačeno, GateCON začne proslovem o GateCraftu, včetně informací o tom, na co se můžete do budoucna těšit, který pronese autor serveru Jonathan Gecko aka g3ckon. Posléze bude poskytnut i prostor na otázky a odpovědi. A po zbytek dne už bude na programu pořádný soušlajzing, jak se patří :)

place: Klub u Dýně (nejedná se o vtip :)

K podjezdu 7
Praha 4 (Nusle)

date: 2.března 2013
open:
14:00
start: 16:00
end: ??:??
age: 18+