Momentálně ve vývoji

Plugin(y), rozšíření, či opravy, které jsou na řadě, nebo už probíhá jejich realizace.
Lze očekávat v řádu dnů až týdnů, dle jejich náročnosti.

 

GateMagic (in progress)

Poměrně komplexní plugin, který přinese několik užitečných kouzel pro boj, obranu, i běžný život. Kouzla se budou prodávat v obchodech (v zadní části Prime City) za peníze, levely, nebo kombinaci obojího. Každým nákupem získá hráč pouze omezený počet použití zakoupeného kouzla, který bude možné opakovanými nákupy navyšovat.

Nakoupená kouzla bude možné zobrazit přehledně v in-game GUI inventáře (itemy budou představovat kouzla, a detaily budou v tooltipu), nebo jako výpis do konzole, a časem přibude i přehled na webových stránkách u profilů každého z hráčů.

Kouzla se časem dostanou i do PvP arén.

 

GateSkill (in progress)

Přišel čas rozvinout schopnosti každého hráče, a učinit jej tak jedinečným v oboru, ve kterém vyniká. Dřevorubec se tak může stát expertem na boj se sekerou, horník začne těžit silnější mana diamondy, rybář si vytrénuje 6. smysl pro lov map pokladů, a parvděpodobně přibudou i nové skilly na výrobu jinak nedosažitelných předmětů.

 

GateDoctor (in queue)

Život na GateCraftu není peříčko, a smrt číhá na každém rohu. Úmrtí může znamenat nejen ztrátu inventáře, ale i paměti. Takzvaná amnézia hráče připraví o některé schopnosti (skilly), nebo dokonce i znalost kouzel, ale postižený si to pochopitelně nebude pamatovat. V takovém případě je nejlepší navštívit doktora, který může udělat prohlídku a stanovit diagnózu.

 

GateBase (finished)

Rozšíření základního, již používaného pluginu o registry, které umožní shromaždovat a aktivně zpracovávat informace o každém hráči. Tyto registry tak otevírají cestu k vzájemnému propojení pluginů, a přitom zachová jejich nezávislost.

 

 

 

Plánované updaty

Klíčové updaty pro server, seřazené chronologicky od nejprioritnějšího.
Odhadovaný termín jejich realizace je cca 1 update za 1 až 2 měsíce.

Změna pořadí jejich realizace není vyloučena.

 

GateEvent

Plugin doslova šitý na míru GateCraftu, který v současné době obstarává Treasure Hunting, tedy možnost ulovit na rybářský prut mapu, a podle ní najít poklad v jednom ze dvou unikátních Treasure Worldů. Dále také spravuje některé dungeony, a lokace, jako je například Metropolis of running death.

Krom nových dungeonů s tímto pluginem přibudou i automatizované eventy, které se budou jednou za určitou dobu opakovat. Eventy budou mít různou podobu:

  • Úkolové - například zachránit vesničany před útoky hord zombíků
  • Globální - krátké období (cca hodina), kdy bude posílen spawn vybraných z monster určité kategorie
  • Respawnovací - oživení některého z bossů, případně i s obnovou světa.
  • Ekonomické - ceny výkupu některých surovin (obzvláště farmářských) se budou měnit.

 

GateEquip

Přinese zcela nové itemy jako drop v PvE lokalitách, případně v pokladech. Respektive itemy ve starém kabátku, ale s novými vlastnostmi. Jedná se o tzv. setové skládačky - armor a zbraně (jak je znáte z Diabla a podobných her), při jejichž kompletaci dodají svému vlastníkovi nové extra schopnosti navíc.

 

GateGateway

Konečně naplní podstatu GateCraftu a umožní i hráčům postavit své brány, ať už pro vlastní město, nebo jako průchod mezi spřátelenými městy. Časem přinesou i možnost pronájmů bran v Mining Colony, nebo cestovat do dalších unikátních míst.

 

 

Vize, neboli hudba budoucnosti..

Neptejte se kdy to bude - pouze doufejte, že snad do konce roku 2013 :)

 

GateLABS