Creative Garden

Relaxační svět v Creative módu, oddělený od survivalu.

Creative Garden

Popis

Oddechový svět pro hráče, kteří si chtějí si oddechnou od drsného prostředí survivalových světů, a dát volný průběh své kreativní stránce.

Je zde oddělený inventář, levely, hladovění,.. zkrátka vše nutné, aby nedošlo k narušení běžného života v ostatních světech. Navíc zde nespawnují mobové, je zde potlačeno PvP, a co uvítá asi nejvíce stavitelů, hlavně zde neprší a nesněží.

Hráči zde mohou stavět sami za sebe, bez závislosti na městu, které obývají.

 

Pozemky

Jsou zde připravené parcely o velikosti 96x96 bloků na šiřku a délku. Na výšku je parcela neomezená.

Prodej pozemků zde zajišťuje plugin GateZone, ve kterém jsou parcely nastavené. Jedna parcela stojí 50.000 crowns. Parcely se nepronajímají, ale doslova prodávají, takže vlastníkovi už parcela zůstane na vždy.

Informace o parcele je možné získat příkazem /gzone, nebo zkráceně /gz.

Koupit parcelu je možné příkazem /gzone buy, nebo zkráceně /gz buy.

 

Pravidla stavění a slušnosti

Tento svět je určen stavitelům, kteří se chtějí díky volnosti stavění prezentovat pěknými výtvory a postavit tak něco pěkného, neotřelého, zajímavého.. zkrátka něco, co zaujme.

Parcely je možné také využít pro tzv. náčrty stavby nanečisto, než se začnou realizovat v Kingdomu. Například, pokud si někdo potřebuje poměřit velikosti, tak aby na sebe pěkně navazovaly stěny domu, atd.. Dosud kvůli něčemu takovému obvykle hráči logovali do single playeru.

Zakázané jsou však jakékoli pornografické, vulgární, či jinak urážlivé stavby. Do křížku s nepsaným zákonem se mohou dostat také doslova odporné, mesmyslné spleti bloků, ale i stavby zřízené vyloženě za účelem škodit sousedním parcelám, například výškou stavby, čímž na dynamické mapě dojde k zastínění, či optickému doplnění stavby na nadřazeném pozemku.

 

Klady a zápory 

  • creative mod
  • vypnuté počasí
  • svět je viditelný na dynamické mapě
  • cena pozemků