Mining colony

Těžba veškerých surovin v připravených dolech, sand towers, clay lake, nebo tree farmách.

Mining colony

Popis

Svět, jehož účel vyplývá už ze samotného názvu. Ve světě Kingdom je těžba velmi omezená, a do Rogue lands již néní návratu.. Ale svůj prostor pro těžbu dostává každý obyvatel právě v Mining colony. Těžba není nijak vymezená na soukromé pozemky, naopak zde tak trochu vládne anarchie. Existují zde pouze jisté etické pravidla slušnosti, nebourat druhým jejich podzemní místnosti, případně mosty, nebo dočasné sklady. Pokud takové místo máš, opatření výstražnou cedulkou by mělo stačit.

Mining Colony nabízí těžbu rudy pouze v podzemí, do kterého se je možné dostat přes připravené důlní šachty s výtahy. Na povrchu světa je těžba i stavba znemožněná, což se týká i kácení stromů. V Mining Colony jsou však i ostrovy, které jsou ve vzduchu vysoko nad zemí, a vede k nim další brána hned kousek od té vstupní. No a stromy se těží právě na těchto ostrovech. Dokonce zde není třeba kácet celý strom, ale stačí pokácet pouze kořenovou kostku, aby spadl komplet. A ještě ke všemu pak není třeba vysazovat nové sazeničky, ty se zasadí automaticky hned po pokácení stromu ;)

Pro těžbu písku se zde nachází Sand tower, a kousek dál ve větším provedení i Sand machine. Obojí je možné využívat bez omezení, jako satisfakci za zákaz těžby pístu v Kingdomu. Těžit je zde možné i clay v nedaleké nádrži, která bývá jednou za den přepuštěna a clay regenerován.

Pozor: Nikdy si v podzemí nezakládejte obydlí, nebo třeba jen dlouhodobé sklady. Ve světě dochází k zemětřesení, které způsobuje propad vytěžených chodeb. Dochází k tomu v rámci obnovy a regenerace podzemí.

 

Klady a zápory 

  • neomezená těžba v podzemí
  • neomezená těžba stromů na speciálních ostrovech, kde je automatizované kácení a zpětné vysazování
  • generator neomezeného písku a claye
  • regenerování celého světa
  • těžba rudy pouze v podzemí
  • těžba stromů na plovoucích ostrovech
  • podzemní stavby vydrží jen do regenerace