Yum Yum Fish

Legendární Mňamňamky (Yum-yum fish) už téměř vymizely ze světa Gatecraftu. Jelikož se jedná o velice vyhledávanou delikatesu, byl na jejich lov vybrán nejlepší rybář, Fisherman Jack. Pomozte rybáři Jackovi nachytat dostatek ryb na uspokojení zákazníků!

Yum Yum Fish

Jack však nemůže tak velkou poptávku zvládnout sám. Proto nabízí možnost přivýdělku každému hráči, který je ochotný si smočit boty, chytit do ruky rybářský prut a věnovat se chvíli chytání ryb. Jelikož jsou Mňamňamky velice žádané, byly v Kindomu již téměř vychytány. Proto jsou hráči posíláni do Chaosféry do oblasti Warm lakes. Odměnou za 15 Yum-yum fishek je 30 000 korun a 200 zkušeností (experience).

Postup: Quest začíná v přístavu v Prime City, Fisherman Jack zde chytá poslední exempláře Mňamňamek. Pokecej si s ním, dá ti práci. Jack ti zadá úkol, nalov 15 Mňamňamek v lokaci Warm Lakes v Chaosféře, nebo v přístavu v Prime City, kde je ovšem šance na jejich chycení podstatně nižší.

S ulovenými rybkami se vrať k Jackovi, který ti vyplatí 30 000 a 200 zkušeností.Úkol je možné opakovat jednou za hodinu.

Odměna: 30 000 korun a 200 zkušeností

Yum Yum Fish