Xmas celebrations 2012

Vánoční svátky jsou tady, a s nimi přišel i čas vánočních radovánek. A co by to bylo za radovánky, bez soutěží a her? Komu bude naděleno uhlí, a kdo vyhraje Nether Star? :)

Xmas celebrations 2012

O eventu..

Celý event je hlavně o úvodním dnu, který nabídne hned několik soutěží, i cen jak pro vítěze, tak i z účastněné. Tím to ovšem neskončí. Budou následovat i další vybrané dny, které nabídnou novou zábavu, mezi kterou je zahrnut například i reset aktualizované Mining Colony, nebo otevření nového dungeonu.

 

Den první

  • datum: 23.prosince
  • start: 20:00 (CET)

První a zároveň největší event ze všech připravovaných. Doposud byly eventy zaměřeny jen na jeden prvek hry, se kterým nebylo možné vyhovět všem. Někoho baví PvE, někomu jde líp PvP, a někdo prostě vyniká jen ve stavění, a tak bude tento event rozdělen právě na tyto 3 části.

  • PvE - detaily se hráči dozví na místě
  • PvP - vyřazovací turnaj pro týmy po 2 hráčích
  • Creative - soutěž ve stavění objektů na určité téma v omezeném časovém intervalu

Detaily

V každé z těchto částí bude možné vyhrát jednu Nether Star, celkem se tedy rozdají 3 hvězdy.

K PvE asi zbývá jen dodat: Vezměte si nějakou výbavu na boj, o kterou si můžete dovolit přijít. Bude to maso :)

Na PvP nepotřebujete žádné vybavení. Akorát si najít správného spolubojovníka. Turnaj bude rozdělen na 2 fáze, první bude teamová v aréně UFO (cake), a následovat bude druhá eliminační v aréně Spleef. Počet kol se určí až na místě podle hráčů.

V Creativu pojede každý sám za sebe na svém písečku. Na místě se určí téma, na které bude třeba něco postavět ve stanoveném intervalu. Pojede se pravděpodobně na 3 kola.