Desert mystery

Již delší dobu v poušti válečníci bojují s hordami creeperů, kteří se přemnožili v místě záhadného artefaktu. Nikoho by ale nenapadlo hledat za touto anomálií něco víc. Tedy až do dnes..

Desert mystery

Celé to působí už od začátku velmi záhadně. Do pouště nedaleko Prime City spadl z nebes záhadný artefakt, o kterém se vědělo jediné. Způsobuje zvláštní anomálii, která má na svědomí nejen přemnožení creeperů, ale v noci i elektrické výboje, které tato zelená stvoření nabijí a dělá je tak ještě nebezpečnějšími.

Hrdinové měli po celou dobu pouze jediný úkol, zatlačit creepery zpět do epicentra a držet je tak co nejdál od Prime City. Ale nikdy je nebylo možné zcela vymítit, a to ani při početnějším útoku.

Od posledního velkého útoku ale přidalo množení creeperů na intenzitě, což by mohlo vypadat jako přirozená reakce. Jenže mnohem více se teď podbízí myšlenka: Co když to celé je jen kamufláž něčeho mnohem důležitějšího?

Je potřeba opět zformovat velkou armádu, a přijít tomu na kloub!

 

Informace 

Datum:

 • neděle, 9. prosince 2012 - 21:00 (CET) 

Postup:

 • Zformovat větší počet bojovníků, kteří zvládnou odrážet útoky creeperů kolem atrefaktu.
 • Zvolit si hrdinu, který to umí s dynamitem a má zkušenosti s řízenými explozemi.

Odměna:

 • Každý zúčastněný hráč dostane na konci eventu hlavu Creepera.
 • Bude zpřístupněno nové místo/lokace/svět? ..to možná zodpoví vyřešení záhady.

Rada:

 • Bude za potřebí alespoň půl stacku TNT, zápalná šňůra (redstone dust), a páčka pro odpálení. 
 • Připravte se na to, že půjde o mnohem víc, než jen creepery! 

 

Epilogue

Na útok se sešlo více, jak 20 hrdinů, takže došlo na opravdu epický útok, jaký v Kingdomu neměl obdoby. Creeperům pomáhalo jejich velké přečíslení, ale i tak dlouho nevydrželi odolávat a bránit hrdinům v jejich primárním úkolu. Bojovníci velice rychle zjistili, že dynamitem nemají zničit artefakt, ale kamení v zasypaném dolu. Endermani zde skrývali svou vstupní bránu do jejich dimenze.

Výprava válečníků se bránou dostala do záhadného světa, který byl pojmenován jako Ender Maze. Tento nebezpečný prostor ukrývá mnoho pokladů, ale nejdřív bylo nutné porazit jejich strážce Ender Dragona. Nebyl to jednoduchý úkol, protože bylo nezbytné zničit nejprve mocné krystaly, které mu dodávali sílu a zdraví. I po zničení většiny těchto krystalů houževnatý drak dlouho vzdoroval, a dokázal poshazovat mnoho hrdinů do věčné nicoty. To ale neodradilo přeživší, kteří se takticky rozprostřeli po plovoucích mostech, a zkropili draka salvou šípů.

Drak nakonec padl, a nový svět s poklady je nyní přístupný každému, kdo se probije přes neustále se množící creepery v oblasti nezničitelného artefaktu.

Otázkou zůstává, zda je bezpečné nechávat tu to bránu otevřenou.. Co když by její zničení zarazilo nevítané endeří návštěvníky? Co když je zde hrozba odvetného útoku? Stojí ty poklady za tento risk?

 

Poděkování hrdinům:

hudson rafrid dodocop majsterko
bukvajz sumeesh vodan_ milestorm
morticinus horar jtsleeper nawakis
reditel_vapenky deii jpelda majqo
djpatyzon stantozzi chaindler petroff
skalexbb kyrbi    

 

And special thanx to ;) 

 • deii - velká pomoc při vývoji pluginu, bez něj by tady ten svět nejspíš nebyl :)
 • bukvajz - má značný díl práce po kreativní stránce
 •  

  Video záznam:

   

   

  Obrazem z eventu:

  Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery Desert mystery