Chaos Towers

V zemi Chaosphere se nachází brána přímo ve vyprahlé lokaci obývané monstry z pekel. Nejčetnější jsou zde Pigmani, kteří jsou naštěstí neutrální - tedy alespoň do chvíle, než se někdo přiblíží k jejich pokladu. Kořist je ale lákavá..

Chaos Towers

Krajina

Vstup do Chaosphere obklopuje nehostinná krajina zastavěná něčím, co připomíná kombinaci hradeb a bludiště. Ačkoli je zde mnoho Pigmanů, pravý problém zde představují spíše Ghasti, kteří toto místo bombardují firebally pěkně z výšky. Při jejich zabití je ale možné získat alchymisty oceňovanou ingredienci Ghast Tear, které je v této zemi (narozdíl od Inferna) o mnoho jednodušší získat, protože je zde na zemi méně lávy.

Lokace: Chaosphere

Scéna: hradby a bludišně

Nepřítel: Ghast

Pozor: Chaosphere je beztrestná zóna určená pro Player killing bez postihu vraha!

Chaos Towers

 

Věže

Hned u brány se tyčí 3 věže (4. je zbořená), které ve svých korunách ukrývají poměrně vzácný Nether Wart. Na vrchol věže se dá dostat teleportem pomocí Ender Pearl, nebo pomocí kouzla Magic Feather a doletět s pírkem v ruce. Věže jsou hlídané nebezpečnými Blazery.

Nepřítel: Blazer (3. level)

Odměna: Nether Wart

Chaos Towers

 

Pokladnice

V samotném bludišti se pak nachází několik menších pigmaních pokladnic. Pokladnice jsou truhly ukrývající Bottle of Enchanting, tedy XP lahvičky. Vzácně je zde možné najít i Ghast tear. Truhly jsou hlídané Pigmaní stráží na vysokém levelu, která se objeví kdykoli se někdo k truhle byť jen přiblíží, a automaticky jdou potencionálního zloděje ztrestat. Jak už bývá zvykem, v případě, že je na stráže proveden útok, zapojí se do boje i ostatní Pigmani.

Nepřítel: Pigman Zombie (4. level) 

Odměna:

  • Bottle of Enchanting (každé 2 minuty přírůstek 1 - 4 lahve)
  • Ghast Tear (3% šance)

Chaos Towers

 

 

Chaos Towers Chaos Towers Chaos Towers