Kill Counter

Některé epické, tedy ty nejvzácnější zbraně na GateCrafu mají schopnost levelování. A jak se dá předpokládat, s rostoucími levely item získává nové, nebo zlepšuje stávající vlastnosti.

Kill Counter

Jak již vyplývá z názvu, tento typ itemů se leveluje zabijením. Někdy stačí zabíjet nějaké obecné typy monster jako jsou zombie, kostlivci, nebo dokonce i nemrtvé bez rozdílu. Jindy to mohou být monstra velmi specifická s výskytem pouze v konkrétní lokaci. Tento údaj, koho je třeba zabíjet, je uveden světle zelenou barvou hned pod názvem Kill Counter.

Na tomto řádku je zobrazeno žlutou barvou také číslo, kolik daných monster už bylo zabito.

Kill Counter

 

Hned o řádek níž je možné vidět progress bar, který orientačně zobrazuje kolik monster již bylo zabito, a je potřeba zabít pro dosažení dalšího levelu. Vypadá podobně jako při trénování skillů, a je vidět jen tehdy, pokud už jím bylo zabito alespoň jedno monstrum, a zároveň nebylo dosaženo maximálního levelu.

Na dalších řádcích následuje seznam dostupných benefitů za zabijení monster, které se postupně "odemykají" odshora dolů. Na každém řádku je vždy název enchantu (případně bonusu k attributu), zakončeno číslem které představuje hranici, kolik monster je třeba zabít pro odemknutí benefitu.

Pozor: Existují i epické zbraně, které se s rostoucími levely mohou zhoršovat. Například zbraň Scalpel (skalpel) je na začátku velmi ostrá, ale při zabijení monster se postupně tupí.

Kill Counter Kill Counter Kill Counter Kill Counter